[wizard]Import testów z v4

Pytacz Master 5 nie obsługuje testów utworzonych w 4. wersji. Istnieje jednak specjalny konwerter, który przerobi nasze stare testy do nowego formatu. Konwerter jest w postaci jednego pliku .exe (nie trzeba go instalować, po konwersji wystarczy go usunąć z dysku).

Instrukcja obsługi:

Konwerter stara się automatycznie wykryć lokalizację naszych testów w 4 wersji. Dla pewności po uruchomieniu programu klikamy „otwórz w eksploratorze plików”, jeśli w otwartym katalogu widzimy nasze testy, to po prostu klikamy „Konwertuj do v5”. Jeśli jednak nie widzisz tam swoich testów, spróbuj wybrać inne lokalizacje w rozwijanej liście „katalog z testami w 4. wersji”. W przypadku niestandardowej lokalizacji testów, musisz sam ją podać.

Po konwersji upewnij się, czy testy działają w Pytacz Masterze 5 (jeśli w Edytorze wczytują się bez błędu i są polskie literki to znaczy, że wszystko jest OK). Gdy uznasz, że nie potrzebujesz już Pytacza w wersji 4, możesz go po prostu odinstalować, wersja 5 wraz z testami pozostanie nienaruszona.

[DOWNLOAD]

Pobierz konwerter (v1.0)

W razie problemów, proszę pisać w tym wątku na forum.